Hakkımızda - Onay Paratoner
15323
page-template-default,page,page-id-15323,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

Hakkımızda

Onay Paratoner kurulduğu 2004 yılından itibaren kalite odaklı ve inovatif üretim anlayışını ilke edinmiştir. Ürünlerimizde kullanıcı güvenliği, yüksek kalite ve montaj kolaylığı için en doğru modelleri tasarlamak amacıyla çıktığımız yolda; araştırma ve geliştirme departmanımızı kurduk. ARGE departmanımız her geçen gün yeni teknolojiler üreterek kullanıcılarımızın güvenlik seviyesini bir adım daha ileri taşımaktadır. Sadece Onay Paratoner bünyesinde bulunan ve ARGE ekibimizin özel olarak geliştirdiği; bluetooth erişimli paratonerler (ONAY EXCLUSIVE) de bu çalışmalarımızın bir parçası.

Bu yatırımlarımız sayesinde en yüksek derecede güvenliği, kolay kullanımla birlikte kullanıcılarımıza sunuyoruz. Uluslararası standartlarda test edilmiş ve onaylanmış ürünlerimizi kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla üretmeyi ve ürün gamımızı genişletmeyi sürdürüyoruz.

Teknoloji geliştiren vizyonu ve dünya standartlarındaki kalitesiyle ONAY kendisini bir dünya markası yapan tüm kullanıcılarına teşekkürü borç bilir.

essay writeressay writer onlinebest essay writing servicebuy essay papersprofessional college essay writerscustom writingsterm paperscostom writingcustom term paper writing