Onay Paratoner

Onay Paratoner

Onay Paratoner kurulduğu 2004 yılından itibaren kalite odaklı ve inovatif üretim anlayışını ilke edinmiştir. Ürünlerimizde kullanıcı güvenliği, yüksek kalite ve montaj kolaylığı için en doğru modelleri tasarlamak amacıyla çıktığımız yolda; araştırma ve geliştirme departmanımızı kurduk. ARGE departmanımız her geçen gün yeni teknolojiler üreterek kullanıcılarımızın güvenlik seviyesini bir adım daha ileri taşımaktadır. Sadece Onay Paratoner bünyesinde bulunan ve ARGE ekibimizin özel olarak geliştirdiği; bluetooth erişimli paratonerler (ONAY EXCLUSIVE) de bu çalışmalarımızın bir parçası.

Bu yatırımlarımız sayesinde en yüksek derecede güvenliği, kolay kullanımla birlikte kullanıcılarımıza sunuyoruz. Uluslararası standartlarda test edilmiş ve onaylanmış ürünlerimizi kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla üretmeyi ve ürün gamımızı genişletmeyi sürdürüyoruz.

Teknoloji geliştiren vizyonu ve dünya standartlarındaki kalitesiyle ONAY kendisini bir dünya markası yapan tüm kullanıcılarına teşekkürü borç bilir.

Onay Paratoner üretmekte olduğu son teknoloji ürünleri kullanıcılarla yurtiçinde hemen hemen her bölgede kurmuş olduğu bayilik sistemi sayesinde buluşturmakta. Ayrıca sadece yurtiçi değil, yurtdışı pazarında da oldukça etkin bir satış ağına sahip olan Onay Paratoner böylelikle dünya çapında bilindik bir marka halini almış durumda. Deneyimli yurtiçi ve yurtdışı satış yetkilileriyle her geçen gün satış ağını geliştirmekte olan Onay Paratoner aynı zamanda ihtiyacınız olan her an telefonun diğer ucunda hizmetinizde. Ayrıca şirket paratoner tesisi kurulumlarınız için tesisin projelendirme aşamasından kurulum aşamasına kadar anahtar teslim olarak hizmet sağlamakta. Deneyimli ve uzman montaj ekibi ve mühendisleri sayesinde Onay Paratoner tüm taahhüt işlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmekte . Sahip olduğu CE, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002, Sanayi Bakanlığı onaylı garanti belgeleri, ODTÜ onaylı test raporları ve NFC 17102 standartlarını karşılayan üretimi sayesinde Türkiye’nin sektöründeki en güvenilir firmalarından birisi olan Onay Paratoner ihtiyaçlarınıza kusursuz şekilde cevap vermekte.